Hafta Hafta Gebelik Takibi

Sağlık ve Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50.2 MB
  • Version 3.4.46
  • Dil Türkçe
  • Firma HokkabazSoft
Anne adaylarının keyifle kullanacağı Hafta Hafta Gebelik Takibi mobil uygulaması ücretsiz sunuluyor.

Hafta Hafta Gebelik Takibi mobil uygulaması anne adaylarının keyifle kullanacakları başarılı bir uygulamadır. Bu büyük heyecanınızda sizlere faydalı bilgi akışı sağlayacak olan bu mobil uygulama da bebeğinizin gelişimini mobil cihazınızdan kolaylıkla takip edebileceksiniz. Hamilelik takibi uygulamaları arasında en kaliteli olanların yanında yer alan bu gebelik takibi uygulamasından sizde faydalanabilirsiniz. 

Uygulamayı Android  mobil cihazınıza indirerek kullanamaya başlayın. Her hafta hatta her gün doktorunuza gitmiş gibi bilgiye sahip olacaksınız. Hem bebeğiniz hem kendiniz hakkında her tür ayrıntıyı elde edebileceksiniz. Yaşadığınız her tür sorunu yada problemi bu uygulama sayesinde aratabilir çözüme kavuşabilirsiniz.

Uygulama içerisindeki veriler internet ve bilirkişiler vasıtası ile hazırlanmış olup veriler ortalama veriler baz alınarak sizlere sunulmaktadır. Sizin bebeğinizin gerçek değerlerini vermeyebilir fakat yakın değerler anında cebinizde olacaktır. Gün gün değişimleri takip ederek sizde ve bebeğinizde olan değişimleri kolayca takip edebilirsiniz. Kullanımının da oldukça kolay olması sebebiyle kadınları mutlu edecek bir uygulamadır. 

Daha Fazla Göster
Hafta Hafta Gebelik Takibi indir